Anastasia Skorupskaya i Wiaczesław Beliński wygrał międzynarodowy turniej tenisowy we Lwowie

We Lwowie ósmy międzynarodowy turniej tenisowy "Puchar Galicji" został ukończony wśród sportowców poniżej 16 roku życia. Tegoroczny starter zgromadził prawie setkę sportowców z ośmiu krajów europejskich

Organizatorzy tych zawodów są rewelacyjni ze względu na ciągłe niespodzianki ze strony sportowców. Na przykład szósta sivine Anastasia Skorupskaya, która pokonała pierwszego siana od czasu walki, dostała się do finału juniorów. W decydującym pojedynku Lwów spotkał się z mistrzem Słowacji

Pierwszy zestaw był dla Scorupsky'ego – 6: 4. Jednak wyczerpujące poprzednie mecze zostały podane. Slovaganskaja Drujdova zbliżyła się. Ale kochanka okazała się silniejsza. 7: 5 – ponownie zdobyła górę. Zwycięzca mówi: "Ten rywal musi być strzelony, nie może grać w swoją grę. A jeszcze więcej do ataku. "

Na sąsiadującym sądzie do" złotych "medali starali się dotrzeć do uczestnika stolicy Ilya Maksymczuk i region Doniecka Wiaczesław Beliński, dziesiąta rakieta Europy wśród tenisistów poniżej 16 lat. Ostatni raz spotkali się na zawodach, poznali się w dzieciństwie. Belinsky wspomina: "W dzieciństwie, jeśli szczerze, łatwo go pokonać. Z wynikiem 4: 0, 4: 0. Wtedy jeszcze niewiele było. "

Lata nie przełamały równowagi sił. 6: 1, 6: 2 – Belinsky ponownie pokonał Maksymczuka i został mistrzem "pucharu Galijczyka". Przy okazji, dla tej różnicy zwycięzca walczył z kontuzjami. Uznany: "Wyszedłem bardzo pewny siebie. Nie boję się Jestem mężczyzną już doświadczonym. Mimo to jest różnica między moim rankingiem a jego. "

Konkurs przyciąga tenisistów z możliwością dodawania punktów do rankingów kontynentalnych. Anatoly Stasiuk, dyrektor turnieju, mówi: "Zwycięzca w kategorii singli otrzymuje 60 punktów, finalista – 50, a półfinaliści 40. W grze podwójnej wygrywa 40 punktów."

A w listopadzie Lwów będzie gospodarzem "mistrzów", w których odbędzie się osiem Ukraińscy juniory z najwyższymi ocenami